کرکره برقی

تعمیر موتور کرکره برقی شامل تعمیر اشکالات متعددی می باشد که می تواند برای کرکره برقی و موتور آن ایجاد شود که در صورت امکان تعمیر می شود اما اگر به طور کامل از کار افتاده باشد باید آن را تعویض نمایید که این دو کار باید توسط تکنسین های متخصص انجام شود.

هزینه تعویض یا تعمیر موتور کرکره برقی طبق وسعت خرابی، ابزار مورد نیاز برای تعمیر و زمان تعمیر یا تعویض مشخص می شود.

تعمیر موتور کرکره برقی

تعمیر موتور کرکره برقی

برای تعمیر موتور کرکره برقی باید با انواع موتور های کرکره برقی آشنا شوید:

انواع موتور کرکره برقی و تعمیر آن

به صورت کلی موتور در کرکره های برقی نقشی کاملا حیاتی و مهمی دارد و بدون آن و یا با وجود مشکل در موتور، دیگر کرکره ی مدل برقی محسوب نمی شود به همین دلیل موتور کرکره برقی مهم ترین بخش کرکه برقی ها محسوب می شود.

بیشترین نوع موتور های که در بازار موجود است از نوع ساید و توبولار می باشد که هر کدام از آن ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند و برای تعمیر کرکره برقی و موتور آن قبل از تعمیر باید شناخت کافی از این دو را داشته باشید.

موتور کرکره برقی با به چرخش در آوردن شفت با عث می شود که رول تیغه ها به طرف بالا و یا پایین به حرکت در بیایند این کار با  قدرت دورانی که موتور ایجاد می کند اتفاق می افتد.

یکی مهم ترین مسائلی که در موتورها باید رعایت شود این است که موتورهای کرکره برقی را حتما نظافت و روغن کاری کنید که طول عمر موتور را افزایش می دهد و چنانچه از آن به طور صحیح استفاده شود مدت ها نیاز به تعمیرات نخواهند داشت اما چنانچه مشکلی نیز برای آن به وجود بیاید تعمیر موتور کرکره برقی به راحتی انجام می شود فقط کافیست آن را به تکنسین متخصص این کار بسپارید.

4.0/5 (3 رای)
ارسال نظر
verification
chapta

با عضویت در خبرنامه جدیدترین اخبار برای شماره ارسال می شود