کرکره برقی

تنظیمات ریموت کرکره برقی شامل مراحل زیر می باشد:

  1. کد دهی ریموت
  2. ست کردن ریموت
  3. حذف ریموت

کد دهی ریموت به کرکره برقی

اگرمیخواهید ریموت کرکره برقی را به آن کد دهی کنید باید طبق مراحل زیر عمل کنید

معمولا ست کردن ریموت روی کرکره برقی شامل این دو مرحله می باشد:

  1. کد دهی ریموت کرکره برقی از راه دیپ سویچ برد و ریموت
  2. کد دهی از راه کلید لرن که روی برد درب است

تنظیم ریموت کرکره برقی
کد دهی ریموت کرکره برقی از راه دیپ سویچ برد و ریموت

این مدل ریموت معمولا در کرکر برقی های مدل ساید کاربرد دارد و برای ست کردن آن به کرکره برقی ابتدا باید ریموت را باز کرد تا اجزای آن مشخص شود.برای باز کردن آن باید از قسمت پشت ریموت پیچ های آن را باز کنید تا به برد ریموت برسید. روی برد 8 کلید ریز قرار دارد که به آنها دیپ سویچ می گوییم، هر کدام از آنها را در سه وضعیت بالا، پایین، وسط می توان تنظیم کرد.

جهت ست کردن ریموت روی کرکره برقی، اول باید دیپ سویچ های آن را که روی برد ریموت قرار دارد به هر صورتی که تمایل داشتید قرار بدهید و در مرحله بعدی همان ترتیبی که برای ریموت انجام دادید را روی برد کرکره برقی نیز انجام دهید.این چنین ریموت به کرکره برقی کد دهی میشود.

حذف ریموت:

برای حذف ریموت مورد نظزتان از کرکره برقی فقط کافیست که دیپ سویچ هایتان را از روی ریموت حذف کنید

کد دهی از راه کلید لرن که روی برد درب است

برای کد دهی ریموت کرکره برقی ابتدا باید برد رسیور را باز کنید. برای این کار معمولا درب آن کنار کرکره برقی که می توانید آن را باز کنید. زمانی که درب برد را باز نمودید کلیدی به نام code یا LERN  را بیابید. سپس کلید را به مدت 2 ثانیه فشار دهید و سپس رها نمایید. بع از این کار یک چراغ   LED  کوچک در داخل برد روشن می شود. زمانی که چراغ روشن شد کلیدی که بر روی ریموت است را به مدت 2 ثانیه فشار داده و رها کنید، بع از این کارچراغ LED که بر روی برد است چشمک زدن را شروع می کند  و بعد از آن کد دهی ریموت را اعلام می نماید.

حذف ریموت:

کلید  LERNکه روی برد است را فشار دهید و به مدت زمان 10 ثانیه آن را نگهداری و پس از 10 سانیه آن را رها کنید. این چنین تمامی ریموت هایی که به کرکره کد دهی شده اند را حذف می کنید. سپس برای کد دهی دوباره ی ریموت های جدید به کرکره برقی طیق روش های توضیح داده شده پیش بروید.

 

4.3/5 (4 رای)
ارسال نظر
verification
chapta

با عضویت در خبرنامه جدیدترین اخبار برای شماره ارسال می شود