کرکره برقی

انواع تیغه کرکره برقی در کنار کیفیت مختلفی که دارند در اشکال و طرح های مختلفی، مانند فوم دار، آکسترود، دو جداره، شفاف، صنعتی، قوس دار، رول گیر، تخت و… در ابعاد و سایز های مختلف و همچنین در رنگ ها و طرح های متنوع در بازار موجود است که این امر باعث شده هارمونی بین کرکره برقی و نمای ساختمان بسیار زیبا و هماهنگ شود. به همین دلیل است که مورد توجه طراحان در طراحی نمای ساختمان شده است.

 جنس تیغه های کرکره برقی معمولا از جنس گالوانیزه، آلومینیوم، پلی کربنات و فولاد است. شما در جهت انتخاب تیغه های کرکره برقی نه تنها باید به نوع تیغه و جنس آن دقت داشته باشید، بلکه باید در ابعاد کرکره، وزن تیغه، توان موتور و نیروی مورد نظر بسیار دقت داشته باشید.

 چنانچه انتخاب بین موتور و تیغه ها به درستی انجام شود حرکت بی صدا و روانی صورت می گیرد. از کرکره های برقی برای کارخانجات، پارکینگ منازل، سوله ها، فروشگاه ها و بسیاری از مکان های مختلف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

تیغه کرکره برقی دو جداره

انواع تیغه های کرکره برقی

  • تیغه کرکره برقی دوجداره
  • تیغه کرکره برقی دوجداره فوم دار
  • تیغه کرکره برقی فولادی یا گالوانیزه
  • تیغه کرکره برقی پلی کربنات

تیغه کرکره برقی دو جداره

تیغه دو جداره کرکره که برای استقامت بالا و تمیز بودن کرکره و همچنین عدم نیاز به روغن کاری کاربرد بیشتری نسبت دیگر تیغه های کرکره برقی دارد. تیغه های دو جداره کرکره برقی در سایز های مختلفی وجود دارد اما بیشتر از همه در سایز های 100، 80 و 60 تولید می شود.

انواع تیغه دوجداره کرکره برقی

  • تیغه دوجداره فوم دار
  • تیغه دو جداره قوس دار
  • تیغه دوجداره گالوانیزه
  • تیغه دوجداره آلومینیومی
  • تیغه دوجداره فولادی

تیغه کرکره برقی دو جداره گالوانیزه

تیغه کرکره برقی گالوانیزه دوجداره فوم دار در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود و سایز تیغه های آن 8 سانتی متری است. این نوع تیغه ها از آلیاژ فولاد و یک لایه فوم فشرده در درون آن تشکیل شده است. به این دلیل است که تیغه کرکره برقی دوجداره از نوع فوع دار آن از طرفدار بیشتری نسبت به سایر تیغه های کرکره برقی دارد و همینطور به دلیل سبک بودن وزن آن، در هنگام بالا و پایین رفتن بدون صدا است و عایق خیلی خوبی برای رطوبت و گرما می باشد.

از این نوع تیغه دوجداره کرکره برقی در ورودی پارکینگ ها به خصوص ورودی ساختمان های جنوبی که در قسمت بالای ورودی آن اتاق خواب است بسیار طرفدار دارد.

2.7/5 (3 رای)
تیغه کرکره برقی شفافتیغه کرکره برقی دوجداره فوم دارتیغه کرکره برقی فولادی یا گالوانیزه
ارسال نظر
verification
chapta

با عضویت در خبرنامه جدیدترین اخبار برای شماره ارسال می شود