کرکره برقی

موتور کرکره برقی توبلار بارزانته یکی از با کیفیت و بهترین موتور های کرکره برقی از نوع توبلار می باشد که در بازار های کشورمان موجود است. اگرچه این نوع از موتور کرکره برقی بیشتر به بارزانته (barzante) ایتالیا معروف می باشند اما در اصل تحت لیسانس کشور ایتالیا می باشد و در کشور چین منتاژ و تولید می شود. این نوع از موتورهای کرکره برقی توبلار دارای استاندارد های CE و CCC می باشند که دارای کیفیت تولید خوبی می باشد. موتور های BARZANTE از نوع توبلار به یک خلاص کن دستی مجهز می باشند که در مواقع قطع برق می توان از آن برای باز و بسته کردن کرکره برق استفاده کرد. هیچ کدام از موتور های کرکره برقی توبلار بارزانته به برق اضطراری UPS مجهز نمی باشند.

موتور کرکره برقی توبلار BARZANTE در نوع معمول از 30 تا 140 نیوتن بر متر و در نوع صنعتی آن از 180 الی 300 نیوتن بر متر، تولید و در بازار های کشورمان عرضه و به فروش می رسد.

موتور کرکره برقی توبلار BARZANTE

قیمت موتور کرکره برقی توبلار بارزانته

 موتور کرکره برقی توبلار بارزانته معمولی به همراه یک شفت به اندازه 8 به کار می روند، به همین دلیل قیمت کمتری دارند اما موتور های توبلار بارزانته صنعتی به همراه یک شفت به اندازه 11 به کار می روند که باعث می شود قیمت آن از نوع معمولی موتور بیشتر باشد. اینو نوع موتور های کرکره برقی توبلار بارزانته صنعتی می تواند جایگزین خوبی به جای موتور کرکره برقی ساید باشد و از آن برای دهنه های سنگین و بزرگ کرکره برقی استفاده شود. لازم است ذکر شود که موتور توبلار معمولی کمی از موتور های ساید ارزانتر می باشد و همچنین موتور توبلار صنعتی کمی گران قیمت تر از موتور های ساید می باشد.

معولا موتور کرکره برقی توبلار BARZANTE با یک سال گارانتی تعمیر در بازار های کشورمان ارائه می گردد و انواع مختلف آن با استاندارد بالا و قیمت ارزان با سیم پیچ های آلومینیومی به فروش می رسد. با توجه به این که عمر مفید موتورهای کرکره برقی توبلار به دلیل سیم پیچ آلومینیوم پایین است، به همین دلیل باید موتور های توبلاری انتخاب کنید که سیم پیچی آن کاملا از جنس مس باشد تا عمر مفید بالاتری داشته باشد.  

4.0/5 (3 رای)
ارسال نظر
verification
chapta

با عضویت در خبرنامه جدیدترین اخبار برای شماره ارسال می شود