کرکره برقی

موتور کرکره برقی ساید SDS دارای استانندارد CE است. این نوع موتور کرکره برقی در انواع تک فاز آن و با قدرت های 300، 500 و 800 کیلو گرم آن تولید می گردد و در دو مدل 300 و 500 کیلوگرمی آن به همراه برق اضطراری نیز تولید می شود.همچنین باید گفت که موتور های کرکره برقی SDS در سرعت سه فاز و قدرت های 1300 و 1500 کیلو گرمی نیز تولید می شود.

موتور کرکره برقی توبلار SDS یکی از بهترین موتور های کرکره برقی از نوع توبلار می باشد که طبق استاندارد های روز دنیا تولید می شود. موتور کرکره برقی توبلار استاندارد SDC با سیم پیچ آرمیچر کاملا مسی و در 2 مدل توبلار صنعتی و توبلار معمولی ساخته می شود که مدل صنعتی آن با توان و قدرت بالا تولید می گردد. همچنین شرکت SDS جدیدا اقدام به تولید انواع موتور کرکره برقی توبلار با ویژگی برق اضطراری یا همان UPS نموده است که در زمان های قطعی برق با استفاده از ریموت بشود آن را باز و بسته کرد. همچنین باید گفت موتور های کرکره برقی توبلار SDS دارای برق اضطراری حداکثر تا توان 100 تولید می گردد.

موتور کرکره برقی توبلار SDC در دو مدل استاندارد و اکونومی تولید می گردد. سیم پیچ موتور های SDS استاندارد کاملا مسی  است به همین دلیل قیمت آن کمی بالا تر از دیگر مدل های آن است. مدل دیگر موتور کرکره برقی توبلار، اکونومی است که سیم پیچی آن از ترکیب آلومینیوم و مس می باشد و قیمت آن پایین تر از دیگر مدل های موتور کرکره برقی است.  

موتور کرکره برقی توبلار SDC

انواع موتور کرکره برقی توبلار SDS:

  • موتور کرکره برقی توبولار SDS 50 نیوتنی با قطر ۴۵
  • موتور کرکره برقی توبولار SDS 80 نیوتنی با قطر 59
  • موتور کرکره برقی توبولار SDS 100 نیوتنی با قطر 59
  • موتور کرکره برقی توبولار SDS 100 نیوتنی همراه با UPS
  • موتور کرکره برقی توبولار SDS 120  نیوتنی با قطر 59
  • موتور کرکره برقی توبولار SDS 140 نیوتنی با قطر 59
  • موتور کرکره برقی توبولار SDS 180 نیوتنی صنعتی با قطر 92
  • موتور کرکره برقی توبولار SDS 230 نیوتنی صنعتی با قطر 92

 

موتور کرکره برقی توبلار SDC نوعی از موتور کرکره برقی است که توانایی حرکت انداختن کرکره های برقی با وزن ها و میزان تردد های کم و پایین را دارند. نصب موتور کرکره برقی توبولار SDS به کمی دقت بیشتر و بالا تر نیاز دارد.

موتور کرکره برقی توبلار SDS  یا همان موتور استوانه ای، مدلی طراحی شده که درون نوعی محورپی چرخنده مانند قرار می گیرد که شبیه به لوله ای فلزی به نظر می رسد. موتور کرکره برقی توبلار SDS توانایی به حرکت درآوردن ورودی های کم ترردد و کوچک است و نصب آن نیاز به دقت بالایی دارد

3.7/5 (3 رای)
ارسال نظر
verification
chapta

با عضویت در خبرنامه جدیدترین اخبار برای شماره ارسال می شود