کرکره برقی

موتور کرکره برقی ساید بارزانته دارای قدرت بسیار بالا جهت استفاده در اماکن عمومی و پر تردد است. قابل ذکر است که این نوع از موتور های کرکره برقی ساید بارزانته قابلیت جابجایی کرکره برقی های سنگین وزن با ابعاد بالا را دارد. این موتور کرکره برقی ساید در دو مدل 230 و 24 ولت تولید و عرضه می شود. موتور کرکره برقی بارزانته ساید 24 ولت را می توانید به یو پی اس (Ups) مجهز نمایید. یو پی اس نوعی مبنع تغذیه است که در مواقع قطعی برق و یا افت ولتاژ می توان از آن به عنوان جایگزین استفاده کرد. به همین جهت از این نوع موتور کرکره برقی بارزانته اماکنی که نیاز به استفاده زیاد مداوم دارند و همچنین نیاز به جریان مداوم و بالای برق دارند، استفاده می کنند زیرا مناسب ترین گزینه همین است. معمولا موتور های بارزانته از نوع ساید به دلیل جا به جا کردن کرکره برقی هایی با وزن زیاد، سرعت بالایی ندارند.

موتور کرکره برقی ساید BARZANTE

انواع موتور کرکره برقی ساید بارزانته مجهز به  یو پی اس

  • موتور کرکره برقی ساید بارزانته با قدرتی برابر 150 کیلوگرم، مجهز به Ups و با سرعتی بالا در باز و بسته کردن کرکره برقی
  • موتور کرکره برقی ساید بارزانته با قدرتی برابر 300 کیلو و مجهز به Ups
  • موتور کرکره برقی ساید بارزانته با قدرتی برابر 500 کیلو و مجهز به Ups
  • موتور کرکره برقی ساید بارزانته با قدرتی برابر 750 کیلو و مجهز به Ups

انواع موتور کرکره برقی ساید بارزانته بدون یو پی اس

  • موتور ساید بارزانته با قدرتی برابر 300 کیلو و بدون Ups
  • موتور کرکره برقی ساید بارزانته با قدرتی برابر 600 کیلو و بدون Ups
  • موتور کرکره برقی ساید بارزانته با قدرتی برابر 800 کیلو و بدون Ups
  • موتور کرکره برقی ساید بارزانته با قدرتی برابر 1300 کیلو بدون Ups

موتور کرکره برقی ساید بارزانته تحت لیسانس کشور ایتالیا تولید می گردد. این نوع موتور کرکره برقی از انواع موتورهای ساید عالی و با کیفیت محسوب می شود و با گانتی یک ساله، در مدل های 150، 300، 500، 600 و 750 کیلو گرم تولید می شود. همچنین باید گفت که موتور های کرکره برقی ساید بارزانده را در دو مدل یو پی اس دار و ساده ارائه می دهند.

موتور کرکره برقی ساید BARZANTE در بازارهای کشورمان از مقبولیت بالایی برخوردار است زیرا جهت استفاده در پروژه هایی می باشد که به یک موتور با قدرت و با کیفیت نیاز دارند، به همین دلیل است که طرفدار و خواهان این مدل بسیار زیاد است.

لازم بذکر است که مدل 150 کیلو گرمی این موتور سرعت بالای 10rpm را دارد. همچنین موتور های کرکره برقی ساید بارزانته یو پی اس دار قابلت نصب چشمی photocell و هنچنین عملکرد Auto Reverse را برای کرکره برقی پارکینگی دارند.

4.0/5 (3 رای)
ارسال نظر
verification
chapta

با عضویت در خبرنامه جدیدترین اخبار برای شماره ارسال می شود