کرکره برقی

شرکت SDC یکی از سازندگان موتور کرکره برقی ساید و توبلار در کشور چین است که محصولات آن در مقایسه با دیگر موتورهای کرکره برقی موجود در کشورمان از کیفیت عالی تری برخوردار می باشد. موتورهای کرکره برقی ساید SDC علاوه بر بهترین استاندارد های ایران و چین، دارای یکی از بهترین استاندارد های اروپا به نام CE است.  موتورهای کرکره برقی ساید SDC از جهت ولتاژ نیز در  سه مدل قرار دارند، یکی مدل DC که دارای برق اضطراری است، مدل AC که تک فاز می باشد و مدل دیگر AC که سه فاز می باشد و توان بالا دارد. موتور کرکره برقی ساید SDS با توجه به قابلیت تردد زیاد و کیفیت بالا، برای نصب انواع مدل های کرکره برقی مانند کرکره برقی سوله، کرکره برقی پارکینگ، کرکره برقی مغازه، کرکره برقی بالکن و دیگر مدل های کرکره برقی با هزینه های مناسب و بالا ترین راندمان انجام شود.

در انتخاب کردن موتور ساید کرکره برقی باید به نوع کاربرد کرکره برقی توجه نمایید، مثلاً برای انتخاب نوع موتور کرکره برقی برای پارکینگ باید مدلی انتخاب کنید که دارای سیم پیچی کاملا مسی با قابلیت تردد زیاد باشد. همچنین در انتخاب موتور کرکره برقی باید به ویژگی های آن نیز توجه داشته باشید که آیا قابلیت نصب چشمی فتوسل به عنوان یک سنسور ایمنی و یا ویژگی Auto-Close در موتور کرکره برقی قابل نصب است یا خیر، که باید گفت این ویژگی ها در موتور کرکره برقی ساید SDS قابل نصب است. همچنین توصیه می گردد برای نصب کرکره های برقی پارکینگی که تردد بالایی دارند، موتور ساید SDS که دارای برق اضطراری یا همان UPS است نصب شود تا در زمانی که برق ساختمان یا پارکینگ قطع شود، امکان باز و بسته کردن کرکره برقی را با ریموت داشته باشید.

 موتور کرکره برقی ساید SDC

انواع موتور کرکره برقی ساید SDS

  • موتور کرکره برقی ساید SDS 500 کیوگرمی و دارای 3 ریموت
  • موتور کرکره برقی ساید SDS 300 کیوگرمی و دارای 3 ریموت
  • موتور کرکره برقی ساید SDS 500 کیوگرمی و دارای 2 ریموت
  • موتور کرکره برقی ساید SDS 300 کیوگرمی و دارای 3 ریموت و دارای UPS
  • موتور کرکره برقی ساید SDS 500 کیوگرمی و دارای 3 ریموت و دارای UPS

موتور کرکره برقی ساید SDC نوعی موتور کرکره برقی است که قادر است کرکره های بزرگ با مساخت و ابعاد بالا را جابجا کند. این نوع موتور های کرکره برقی از قدرتمند ترین انواع موتور کرکره برقی به شمار می روند. موتور کرکره برقی ساید SDS دارای دو ولت مختلف است که یکی 220 ولت و دیگری 24 ولت است. مدل 24 ولت آن قابلیت نصب ups را نیز دارا می باشد. شمار می روند. لازم است که ذکر شود موتور ساید کرکره برقی SDS می تواند کرکره برقی هایی با وزن بالا را با بیشترین سرعت به حرکت در بیاورد.

3.3/5 (3 رای)
ارسال نظر
verification
chapta

با عضویت در خبرنامه جدیدترین اخبار برای شماره ارسال می شود