کرکره برقی

کرکره برقی بالکن یکی از انواع کرکره برقی است که ویژگی های خاص خود را دارد. از جمله ویژگی های نصب کرکره برقی بالکن را می توان در جلوگیری از ورود گرد و خاک و آلودگی، ایجاد امنیت بالاتر در هنگام نبودن در منزل و عایق کردن منزل و ساختمان در برابر سر و صدا، سرما و گرما اشاره نمود.

کرکره برقی بالکن

انواع روش نصب کرکره برقی بالکن

نصب کرکره برقی بالکن  به روش نصب با رول روکار جلوی بالکن:

این نوع از روش های نصب کرکره برقی بالکن موقعی که کرکره برقی بالکن بالا است، رول آن جلوی بالکن را می گیرد و تابش نور مستقیم خورشید با داخل بسیار کم می شود، که اگر خواستار نور زیاد تر هستید این نوع روش نصب چندارن توصیه نمی گردد. اما در کل این روش نصب کرکره برقی بالکن برای زمانی که نخواهیم رول کرکره را بر روی دیوار خارجی منزل قرار دهیم گزینه مناسبی می باشد. برای نصب کرکره برقی بالکن می بایست جهت رول کرکره برقی را به سمت داخل منزل  قرار دهیم.

نصب کرکره برقی بالکن به روش نصب با رول توکار و درون باکس:

این نوع نصب کرکره برقی بالکن بهترین نوع نصب کرکره برقی برای بالکن ها می باشد، اما تنها مشکلی که وجود دارد، این می باشد که باید در حین ساخت بنای ساختمان یک باکس درون سقفی با اندازه های  40*40 سانتی متر در نظر گرفته بشود تا در زمانی که بخواهید کرکره برقی را بالا ببرید رول آن در داخل سقف جا بگیرد و دیگر دیده نشود. که این امکان دیگر برای ساختمان هایی که از قبل ساخته شده اند وجود ندارد امکان نصب کرکره برقی بالکن با این روش وجود ندارد.

نصب کرکره برقی بالکن به روش نصب با رول روکار و بالای بالکن:

این نوع از روش های نصب برای کرکره برقی بالکن های ساختمان ساخته شده بهتر تر از روش قبل می باشد و دیگر مشکلات قرار گیری رول کرکره برقی در جلوی سایبان بالکن و کم شدن نور وجود ندارد. لازم به ذکر می باشد با توجه به اینکه در این نوع روش نصب کرکره برقی بالکن، رول کرکره برقی بالکن 30 سانتی متر بالاتر از آن نصب می گردد، در ضمن میزان تیغه های مصرفی کرکره برقی نصب شده ی بالکن نیز بیشتر از روش نصب قبلی است و کمی قیمت تمام شده آن بالاتر می رود.

موتور کرکره برقی بالکن

با توجه به این نکته که کرکره برقی بالکن به تعداد بالایی در طول شبانه روز باز و بسته می شود، بهترین نوع موتور برای آن موتور تیوبلار است که هم فضای کمتری را اشغال می نماید و 15% ارزانتر از موتور های ساید است. لازم به ذکر است این نوع موتورها در انواع مختلف آن دارای برق اضطراری UPS است و همچنین این نوع از موتور ها دارای سیستم خلاص کن دستی نیز می باشند.

ویژگی های کرکره برقی بالکن

  • دارای امنیت بالا و ویژگی ضد سرقت بودن کرکره برقی بالکن
  • زیبایی منحصر بفرد و هماهنگی ظاهر کرکره برقی بالکن با نمای ساختمان
  • دارای ویژگی عایقی و عدم ورود سرما، گرما، نور و همچنین صدای محیط بیرون به داخل منزل
2.3/5 (3 رای)
ارسال نظر
verification
chapta

با عضویت در خبرنامه جدیدترین اخبار برای شماره ارسال می شود