کرکره برقی

یکی دیگر از انواع کرکره برقی، کرکره برقی رول گییر می باشد که در چند سال اخیر به بازار معرفی گردیده است. از مزیت های اصلی این نوع کرکره برقی می توان به خاصیت ضد سرقت، زیبایی و عبور نور اشاره کرد اما از اصلی ترین نقاط ضعف آن نیز می توان به وزن بالای این کرکره برقی اشاره کرد. در نصب آن نیز باید دقت داشت که با توجه به وزن بالا و ضد سرقت بودن کرکره برقی رول گیتر، نمی شود با موتور تیوبلار آن را نصب کنید و به ندرت پیش می آید که فقط برای ابعاد خیلی کوچک از موتور تیوبلار استفاده شود.

 باز کردن یا بریدن کرکره برقی رول گیتر بسیار زمان بر است و یکی ازعالی ترین پیشنهاد ها برای مکان هایی است که امنیتشان نصبت به دیگر مزیت ها در اولویت قرار دارد.

ساختار و جزئیات کرکره برقی رول گیتر

ساختار و مدل این نوع از کرکره های برقی بسیار شبیه کرکره برقی پلی کربناتی است. اما با تفاوت این که لوله های کرکره برقی پلی کربنات تو خالی می باشد ولی در کرکره های برقی رول گیتر از میلگرد های توپر و پولیش شده  که از درون لوله های افقی عبور داده شده است، استفاده شده و نیز واسطه بین دو لوله استیل افقی کرکره، به جای قطعه های پلی کربناتی، از قطعات فلزی استفاده شده است.

در واقع با نصب این کرکره برقی هم از نظر امنیتی یک گارد استیل نصب کرده اید و هم یک کرکره برقی رول گیتر که با این کار مکان مورد نظر شما از امنیت بالایی برخوردار خواهد بود..

کرکره برقی رول گیتر

صدای کرکره برقی رول گیتر

با توجه به این نکته که کرکره برقی رول گیتر، از تکه های مختلف قطعات استیل و آهنی به هم پیوسته ساخته شده است که نسبت به همدیگر حرکت دورانی و چرخشی دارند انتظار می رود که صدای بالایی داشته باشد. اما اصلاً این چنین نیست. البته ما تذکر می دهیم که این مدل از کرکره برقی جزو بی صداترین مدل کرکره برقی نیست اما صدای آن کاملاً نرمال است و به هیچ وجه پر سر و صدا نمی باشد.

مکان های مورد استفاده برای کرکره برقی رول گیتر

کرکره برقی رول گیتر معمولاً برای پنجره، مغازه ها و یا بالکن استفاده می گردد. همچنین جهت بالا بردن امنیت مکان مورد نظر می توانید این محصول را به عنوان کرکره برقی ای که ضد سرعت است و برای امنیت بالای هر مکانی ممکن است که استفاده می شود.

بیشترین اندازه مجاز کرکره برقی رول گیتر

وزن کرکره برقی رول گیتر بسیار بالا است و حدود 17 کیلو در هر متر مربع است. پس لوله های افقی بالای کرکره برقی باید وزن یک کرکره سنگین را به تنهایی تحمل کند. به همین دلیل با توجه به وزن زیاد و جهت جلوگیری از شکم دادن و خمیدگی لوله های استیل بالایی ، توصیه می گردد کرکره برقی رول گیتر را حداکثر تا عرض  متر5 و ارتفاعی حدود 4 متر نصب گردد.

مشخصه های فنی کرکره برقی رول گیتر:

  • قسمت های مختلف کرکره برقی از مفتول های آبکاری شده و فولادی با روکش های آلومینیومی ساخته شده

  • استفاده از مفتول فولادی کشیده شده در قسمت های مختلف آن برای مقاوم سازی بیشتر

  • امکان استفاده همزمان یا جدا از 2 حالت موتور که یا به صورت توبلار لوله ای یا به صورت گیربکسی ساید است که در زمان قطعی برق نیز کار می کند

  • قابل نصب شدن در اندازه هایی با عرض 8 و ارتفاع 7 متر

  • محور کرر برقی از نوع شافت های صنعتی و مدل رئلینگ شاتر

4.3/5 (3 رای)
کرکره برقی چراغ دارکرکره برقی پلاستیکیکرکره برقی برزنتیکرکره برقی آبکشی
ارسال نظر
verification
chapta

با عضویت در خبرنامه جدیدترین اخبار برای شماره ارسال می شود