کرکره برقی

کرکره برقی نانو پلی کربناتاین نوع از تیغه کرکره های برقی معمولاً برای اماکنی نظیر صرافی ها و بانک ها که نیاز به امنیت بیشتری در هنگام شب دارد و باید داخل آن ها دیده شود، کاربرد دارد. این نوع کرکره برقی علاوه بر محافظت در برابر اشعه UV و عبور نور، در مقایسه با سایر کرکره های برقی بیشترین سطح ایمنی را در برابر خرابکاری و سرقت دارد و انواع آن دارای تائیدیه های امنیتی از پلیس پیشگیری نیروی انتظامی است.

این نوع از تیغه های کرکره برقی از مواد پلی کربنات ساخته شده که با مقاومت بسیار بالا و همچنین مقاومت زیاد در برابر ضربه است و در رنگ های مختلف از جمله دودی، برنز، شیشه ای، آبی و مسی تولید می شوند.

تیغه کرکره برقی پلی کربنات یا شفاف با استفاده از لوله آلومینیومی یا زوار آلومینیومی یا لوله های استیل به یکدیگر وصل می شوند. لازم به ذکر است تیغه های کرکره برقی شفاف یا پلی کربنات را می توانید به صورت ترکیبی با دیگر انواع تیغه کرکره برقی استفاده نمود.

 

 

کرکره برقی نانو پلی کربنات 2

 

 

 

مواد اولیه کرکره های برقی پلی کربنات عموماً وارداتی است و یکی از بالاترین برند های آن بایر آلمان است. تیغه پلی کربنات با اندازه های استاندارد 2mm ، 3mm ، 5mmمی باشد.

عواملی که بر قیمت تیغه های پلی کربنات تاثیر می گذارد:

  1. ضخامت تیغه های شفاف و وزن آن در هر متر مربع
  2. کیفیت آن و برند مواد اولیه
  3. جنس لوله ها و یا زوار های بین تیغه ها و رنگ های آن

ضخامت تیغه های شفاف و وزن آن در هر متر مربع، کیفیت آن و برند مواد اولیه، جنس لوله ها و یا زوار های بین تیغه ها و رنگ های آن

این نوع از تیغه های کرکره برقی از مواد پلی کربنات ساخته شده که با مقاومت بسیار بالا و همچنین مقاومت زیاد در برابر ضربه است و در رنگ های مختلف تولید می شود.

کرکره برقی نانو پلی کربنات علاوه بر محافظت در برابر اشعه UV و عبور نور در مقایسه با سایر کرکره های برقی بیشترین سطح ایمنی را در برابر خرابکاری و سرقت دارد.

این نوع از تیغه کرکره های برقی معمولاً برای اماکنی نظیر صرافی ها و بانک ها که نیاز به امنیت بیشتری در هنگام شب دارد و باید داخل آن ها دیده شود، کاربرد دارد.

3.7/5 (3 رای)
ارسال نظر
verification
chapta

با عضویت در خبرنامه جدیدترین اخبار برای شماره ارسال می شود