کرکره برقی
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
نحوه نصب کرکره برقی

اجزای قسمت الکترونیکی برد رسیور و ریموت ها هستند که در ابتدا بر روی دیوار و در مکانی که برای آن در نظر گرفته ایم نصب می گردد. دقت داشته باشید که موارد امنیتی را حتما در نظر بگیرید تا همه اشخاص به آن دسترسی نداشته باشند. پس از نصب برق ورودی دستگاه رسیور را متصل نمایید تا در مراحل بعد و هنگام نیاز بتوان موتور را به آن متصل کرد. همچنین می توان نصب سیستم الکترونیکی را در مراحل آخر انجام بدهید. از موتور دستگاه ۳ رشته سیم بیرون می آید که یکی از آنها به نول و دو تای دیگر (حرکت موتور در جهت های بالا و پائین) به فاز متصل می شوند، بعضی از موتور ها خروجی برق سوکتی دارند و نمی توان آن ها را مستقیما به برق وصل کرد و حتما باید ابتدا به برد دستگاه وصل شوند.
برای شروع نصب اول باید فریم کلی کار تعریف شده باشد، اندازه های عرض و ارتفاع قبلا گرفته شده اند و برای سفارش عرض اندازه پشت تا پشت کرکره محسوب می شود. قبل از اندازه گیری باید به این نکته توجه نمود که آیا می توان ریل درب کرکره برقی را مستقیما به دیوار پیچ کرد یا برای این کار نیاز به جوشکاری و نصب آهن آلات وجود دارد.

  • در باره نحوه نصب درب کرکره برقی نکاتی وجود دارد که از اندازه گیری تا مونتاژ حتما باید رعایت بشود. چون در قسمت هایی از فرآیند نصب، باید از موتور دستگاه استفاده کرد بهتر است اول قسمت های الکترونیکی را نصب نماییم. در اینجا فرض می کنیم مکان نصب درب اتوماتیک کرکره ای آماده است.

3.0/5 (3 رای)
ارسال نظر
verification
chapta

با عضویت در خبرنامه جدیدترین اخبار برای شماره ارسال می شود