کرکره برقی
دوشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۷
9 دلیل برای استفاده از کرکره برقی

بهینه سازی استفاده از انرژی

با نصب درب اتوماتیک، ورودی فروشگاه شما درزمانی که مشتری قصد ورود و خروج را داشته باشد باز شده و در زمان کمی (که این زمان قابل تنظیم هم می باشد) بسته خواهد شد.

این موضوع باعث می شود که تبادل گرما و سرما از داخل فروشگاه با فضای خارجی به حداقل برسد. این امر باعث صرفه‌ جویی در مصرف انرژی و حفظ سرمایش و گرمایش محیط داخلی شود.

با توجه به افزایش قیمت حامل‌ های انرژی تأثیر زیادی در کاهش هزینه‌ها و افزایش سودآوری در کسب کار شما خواهد گذاشت.

زیبایی ظاهر و پرستیژ آن

یکی از بالاترین ویژگی‌ های درب های اتوماتیک و یا کرکره برقی ایجاد زیبایی، پرستیژ و زیبایی در اماکن تجاری می‌ باشد. این درب‌ها با قابلیت نصب در هر قسمتی با اشکال متفاوتی (منحنی، تخت، گرد، مثلثی) و امکان شخصی ‌سازی‌ هایی از جمله انتخاب پوشش نهایی نظیر نوع، رنگ، استایل، نوع شیشه و… برای برقراری تناسب و یکپارچگی با محیط اطراف به بهبود زیبایی محیط کسب‌ وکار کمک بالایی خواهد کرد و این امر در برندینگ و ایجاد ذهنیت ماندگار و مثبت در ذهن مشتریان تأثیر بالایی خواهد داشت.

بهداشت و تمیزی

دستگیره‌ ها یکی از کثیف ترین و آلوده ترین نقاطی است که در طول روز با آن‌ ها سرکار خواهیم داشت. امروزه افزایش استفاده از درب‌های اتوماتیک، تماس با این نقاط انتقال میکروب و باکتری ها را به حداقل رسانده و موجب تمایل مشتری به خرید از فروشگاه‌ های مجهز به درب های اتوماتیک شده است.

کنترل تردد و ورود و خروج

شما به‌ عنوان مالک یک فروشگاه یا یک کسب و کار در مواقعی نیازمند کنترل تردد مشتریان خود می شوید. بطور مثال بانک‌ ها در یک فاصله زمانی بین ساعت های 13:00 تا 13:30 درب های اتوماتیک خود را در حالت یک طرفه ینی یکسو تردد قرار می ‌دهند تا مشتری جدید نتواند وارد بانک شوند و مشتریان داخل بانک کار خود را انجام داده و امکان خروج از بانک را داشته باشند.

راحت بودن ورود و خروج

استفاده از درب اتوماتیک یا کرکره برقی راحتی در رفت‌ و آمد را برای مشتریان و صاحبان کسب کار دو چندان می کند. دو فروشگاهی که هر دو یک زمینه کاری دارند و در کنار هم هستند اما یکی از آن ها دارای درب اتوماتیک می باشد و دیگری درب دستی دارد را تصور نمایید. مشتریان برای ورود و خروج در فروشگاهی که درب آن دستی است مجبور می شوند خرید های خود را به زمین گذاشته و درب را با دست باز و بسته نمایند یا شاید در بهترین حالت ممکن مالک فروشگاه یک نفر از نیروی های خود را برای باز و بسته کردن درب برای مشتریان به کار گرفته باشد.

قطعاً در این شرایط مشتریان به فروشگاهی که مجهز به درب اتوماتیک است را برای خرید انتخاب خواهند کرد.

خوش آمد گویی راحت به مشتریان

امروزه در کسب و کار ها، توجه به مشتریان و نیاز های آنان یکی از ضروری ‌ترین و اساسی ترین اصول حرفه‌ای بازاریابی است. احترام به مراجعه کنندگان و توجه به راحتی، امنیت و بهداشت مشتریان تأثیر زیادی در ایجاد نظر مثبت آنان نسبت به کسب و کارتان خواهد داشت. با تجهیز فروشگاه خود به درب های اتوماتیک یا کرکره های اتوماتیک به مشتریان و مراجعه کنندگان خود خوش آمد گویی کنید.

استفاده بهینه از فضا

هزینه اجاره و یا خرید فضای تجاری در مرکز شهر سهم عظیمی از سرمایه اولیه ای که برای راه‌اندازی کسب‌ و کار خود دارید را شامل می شود. از این سو استفاده قسمتی از فضای در دسترس نیز، میزان بهره‌وری در کسب‌ و کار شمارا بهبود می بخشد، با استفاده از درب های اتوماتیک دیگر نیازی به اختصاص دادن قسمتی از فضای کسب ‌و کار شما برای باز و بسته شدن درب ها به صورت دستی نیست و از این منطقه می‌ توانید به عنوان فضای مفید تری استفاده کنید.

ایمنی

استفاده از آخرین تکنولوژی ها و استاندارد درب های اتوماتیک و کرکره ای، امنیت مشتریان و فروشگاه در بالاترین سطح تأمین می گردد. همچنین سایر ماژول ها و تجهیزات امنیتی مانند سیستم‌ های مدیریت یکپارچه ساختمان ها، دزدگیر، اطفاء حریق و…. به سیستم های درب اتوماتیک شما قابل اضافه شدن است.

3.3/5 (3 رای)
ارسال نظر
verification
chapta

با عضویت در خبرنامه جدیدترین اخبار برای شماره ارسال می شود